Tlačoviny s výsekom – kvalitné a efektívne balenie na mieru

tlačiareň Banská Bystrica Fab Co visačky na kľučky

V konkurenčnom prostredí dnešného trhu je správne balenie produktov a odovzdávanie významných dokumentov neoddeliteľnou súčasťou prestíže. Nezáleží na tom, či ste malá firma, výrobca produktov, alebo ponúkate služby, kvalitné a efektívne balenie je kľúčové pre vytvorenie pozitívneho dojmu a zabezpečenie lojality zákazníkov. Pozrime sa zblízka na význam výroby obalov na mieru, či už sú to spisové obaly na dokumenty, alebo krabičky na výrobky.

Vedeli ste, že využitím našich profesionálnych služieb  a moderných tlačiarenských strojov môžete dosiahnuť vaše obchodné ciele prostredníctvom individuálnych a kvalitných riešení?

Kam s podpísanými zmluvami?

Príležitosť zapôsobiť na klienta či zákazníka hneď na prvý pohľad a urobiť dobrý dojem máte len raz, zvážte používanie zakladačov na dokumenty aj vo vašej spoločnosti. Zakladač (alebo inak spisový obal, odkladacia mapa, folder) je nielen praktický spôsob archivácie listín. Pri osobných rokovaniach umožňuje uchovanie zmlúv, dokumentov, letákov a zároveň skvele dopĺňa vizuálnu identifikáciu spoločnosti. Majte po ruke zakladače na dokumenty vo firemných farbách, s nápaditým dizajnom a logom, doplnené dôležitými informáciami, ako sú napríklad adresy a kontakty. Vaše pôsobenie bude profesionálne a zároveň tým zvyšujete povedomie o vašej značke – firme. Tlačoviny s výsekom na mieru sú vašim marketingovým pomocníkom.

Udržať prehľad a poriadok v dokumentoch rôzneho druhu je vďaka zakladačom na dokumenty omnoho jednoduchšie. Tiež sú vyhľadávanými pomocníkmi pri organizovaní workshopov, obchodných stretnutí, školení, prezentácií aj konferencií. 

Nič nepôsobí lepšie, ako keď svojmu zákazníkovi odovzdáte propagačné materiály spolu s cenovou ponukou, prípadne faktúrou a vizitkou, do papierového obalu s logom vašej firmy.

Výseková tlačovina alebo tlač s výsekompatrí medzi obľúbené konečné úpravy tlačovín. Okrem foldrov sa tento spôsob úpravy papiera používa aj na výrobu ďalších produktov – tlačovín. Významnú skupinu tvoria reklamné woblery (reklamný pútač malého rozmeru na tenkom PVC pásiku), krabičky rôzneho tvaru, vizitky (so zaoblenými rohmi), pozvánky rôzneho tvaru, produktové štítky a napríklad aj visačky na dvere, ktoré poznáte z hotelov a penziónov. Tvarový výsek dáva tlačovinám ich konečnú podobu.

Máme efektívne riešenie pre výrobcov – vyrábame krabičky na mieru

V dnešnom dynamickom obchodnom prostredí je prvý dojem zásadným faktorom, ktorý ovplyvňuje úspech produktu v zmysle jeho predaja. Kvalitné a efektívne balenie, nech už ide o akýkoľvek typ produktov, je kľúčové pre ich prezentáciu a úspech na trhu. V oblasti tlačiarstva a polygrafických služieb sme pripravení poskytnúť optimálne riešenia prostredníctvom našej špecializovanej výroby krabičiek na mieru.

Individuálny prístup

Každý produkt má svoju jedinečnú identitu a vyžaduje špecifický prístup k baleniu. S našou ponukou výsekových foriem na mieru sme schopní vyrobiť krabičky, ktoré dokonale zodpovedajú formátu a charakteru vášho produktu. Bez ohľadu na to, či ide o kozmetický výrobok alebo o ručne vyrobené šperky, krabičky navrhneme tak, aby presne pasovali a ochraňovali váš produkt.

Inovatívna tlač

S využitím najmodernejšej technológie v oblasti digitálnej tlače sme schopní dosiahnuť vynikajúcu kvalitu a farebnú presnosť. Náš šesťfarebný digitálny stroj Xerox Iridesse umožňuje aplikáciu širokého spektra farieb, čo umožňuje ďalšie prispôsobenie krabičiek podľa vašich predstáv a vášmu brandingu. S našimi tlačovými možnosťami dokážeme vaše krabičky oživiť štýlovými efektmi – 3D lakom a metalickými fóliami. Prilákajte pozornosť vašich zákazníkov.

Sme partnerom pre malé, stredné aj rodinné firmy

Rozumieme dôležitosti podpory miestnych podnikov a sme hrdí na to, že sú naše služby dostupné aj pre živnostníkov, malé a rodinné firmy na Slovensku. S našou flexibilitou a individuálnym prístupom sme schopní ponúknuť konkurencieschopné riešenia, ktoré vyhovujú aj obmedzeným rozpočtom a menším objemom výroby. Vaša spokojnosť a úspech sú pre nás prioritou.

Vytlačíme a doručíme vám odkladacie mapy na dokumenty (fodre, zakladače, spisové obaly) podľa vašich preferencií:

 • na dokumenty formátu A4
 • s dvomi chlopňami (spodná a bočná)
 • s grafickou potlačou z vonkajšej strany alebo aj z vnútornej strany
 • úprava bigovaním – vylisovaná ryha (big) pre správne ohýbanie chlopní bez popraskania farby
 • bez „chrbta“ na uloženie max 10 listov papiera
 • s  3 mm „chrbátom“ na uloženie do 40 listov 
 • s 5 mm „chrbátom“ na uloženie do 80 listov
 • kontrola vašich podkladov našimi grafikmi je samozrejmosťou, preto ak niečo graficky nesedí, ihneď sa s vami skontaktujeme
 • ak budú vaše zakladače obsahovať viacero papierov, je dobré zvoliť si zakladač s „chrbátom“, aby sa doň všetko dokonale a bez poškodenia zmestilo

Na výsek obalov (foldrov, zakladačov, odkladacích máp) na dokumenty máme štandardne k dispozícii 3 druhy výsekových foriem. Týmto sa ale možnosti výsekových foriem nekončia a veľmi radi vám na základe vašich požiadaviek a špecifikácií pripravíme individuálnu ponuku na mieru.

Možnosti dizajnu foldrov a obalov/krabičiek:

 • Lesklá/matná/Soft Touch laminácia – chráni pred poškodením, znečistením a vlhkosťou, výrazne predlžuje životnosť foldra a krabičky,  dodáva im luxusný vzhľad
 • Plnofarebná digitálna tlač, tlač bielou, striebornou a zlatou farbou
 • Parciálny 3D lak – zvýrazní vybraný grafický prvok (napríklad logo) a dodáva grafike elegantnú hĺbku a hmatový vnem
 • Použitie metalických fólií na písmo a/alebo grafiku

Výroba krabičiek na mieru je kritickým prvkom v procese predstavenia vášho produktu na trhu. S našimi špecializovanými službami a technologickými inováciami sme pripravení pomôcť vám dosiahnuť vynikajúce výsledky prostredníctvom efektívneho a kvalitného balenia. Nech je vaša firma zameraná na výrobu produktov, ponuku služieb alebo vzdelávanie sme tu, aby sme vám poskytli individuálne riešenia a podporu, ktorú potrebujete na úspech vo vašom odvetví.

Zaujali vás tlačoviny s výsekom na mieru? Máte otázky? Zavolajte nám, ale sa rovno u nás zastavte na kávu a spoločne si prejdeme vaše očakávania a naše možnosti. Zohľadníme vaše špecifické požiadavky na papier, rozmery aj výsledný efekt, zabezpečíme grafické práce, prípadne aj doručenie zákazky.

Viac z našej tvorby