Podmienky dopravy a platby

Doba spracovania

V prípade digitálnej alebo veľkoformátovej tlače je doba spracovania spravidla 1 – 3 pracovné dni podľa náročnosti prípravy a rozsahu tlače. V prípade ofsetovej tlače je doba spracovania 7 dní.
Upozorňujeme na to, že doba spracovania sa začína počítať od nasledujúceho pracovného dňa po dni prijatia objednávky ako aj prijatím kompletného a bezchybného tlačového podkladu.
Objednávky na hotové produkty vybavujeme priebežne v poradí, v akom sú doručené.

Dodacia lehota

K vypočítanej dobe spracovania pripočítate dni pre doručenie doručovacou spoločnosťou.

 Spôsob dopravy:  
 SLOVENSKO 
  • Slovenská pošta – balík na adresu / 6,00€ do 20 kg
  • DPD Pickup/Pickup Station / 6,00 € do 10 kg
  • Osobný odber – Námestie Ľ. Štúra 18 Banská Bystrica / bez poplatku
 
 ČESKO 
  • Slovenská pošta – balík na adresu / 10,00 € do 20 kg, 35,00 € nad 20 kg

Spôsob platby: 

  • Platbu uskutočníte prevodom na bankový účet. Použite číslo objednávky na identifikáciu platby. Vaša objednávka bude zaslaná po zaplatení. Číslo bankového účtu: SK51 0200 0000 0021 5359 8655

Upozornenie!

Vo výnimočných prípadoch (napr. revízia, údržba či oprava výrobných strojov, prestoje spôsobené čakaním na náhradné diely, nadmerný nepredpokladaný objem objednávok v rámci rôznych akcií) môže nastať predĺženie uvedenej orientačnej doby spracovania. Výkony doručovacích spoločností na doručenie zásielok nie sme schopní ovplyvniť. Oneskorené dodanie zásielky neoprávňuje zákazníka k odmietnutiu jej prevzatia ani k požadovaniu náhrady alebo zľavy.