Časopisy, noviny, návody

Tlačiareň Fab Co Časopisy, noviny, návody

Stálice aj v online dobe

Odborné, tematické časopisy, brožúry rôzneho zamerania a obsahu ako aj obecné noviny sú stále najrýchlejším a spôsobom, ako efektívne informovať naraz väčšie množstvo čitateľov. Tlačoviny tohto typu sú aj napriek ich dostupnosti v online priestore stále žiadané. Nechajte ich profesionálnu tlač na nás. Postaráme sa o formálnu kontrolu grafiky a zodpovieme všetky vaše otázky na tlač a spracovanie.

Najčastejším spôsobom finalizácie časopisov, rôznych brožúr ako aj novín je kovová šitá väzba V1 (zošitová). Tento typ väzby je ideálny pre časopis, ktorého počet strán je nižší ako 50.

Spinková – zošitová väzba je ideálna aj pre návody a manuály rôzneho druhu.

Využite naše niekoľkoročné skúsenosti s tlačou obecných novín a spravodajov. Poradíme vám, ako správne spracovať grafiku a odoslať tlačové súbory.

Čo pre vás môžeme urobiť? Ponúkame: 

  • Tlač formátu z PDF – rýchle a jednoduché nahratie vašich podkladov
  • Kontrolu tlačových podkladov grafikom zadarmo
  • Drobné opravy grafiky
  • Kvalitnú digitálnu plnofarebnú a čiernobielu tlač
  • Doplnkové služby – zušľachtenie obálky laminovaním, 3D parciálnym lakovaním, metalickou fóliou
  • Profesionálnu finalizáciu
  • Balenie a doručenie
  • Poradenstvo

Vďaka skúsenostiam a technológiám sme spoľahlivým partnerom pre obce a mestá, ktorím zabezpečujeme tlač obecných novín, časopisov a periodík. Tlačíme týždenníky, mesačníky aj švrťročníky.

Vytlačiť manuály a návody je proces, ktorý môžeme považovať za užitočný pre rôzne odvetvia, vrátane výroby, IT a spotrebného tovaru.

 

Konečný formát: 

Noviny, časopisy, ale aj návody/manuály tlačíme v bežných aj neštandardných formátoch podľa vášho zadania.

Typ papiera: 

Pre tlač najčastejšie využívame bezdrevný ofsetový papier s gramážou 80g, pričom obálka môže byť vytlačená na 130 – 350g papieri. V ponuke máme rôzne typy vhodného papiera, či už ide o kriedové alebo kreatívne. 

 Typ väzby:

Väzba typu V1, známa aj pod názvom spinková alebo zošitová, nie je technologicky komplikovaná a vďaka tomu je produkt časovo aj finančne menej náročný. 
Štandardne pozostáva z dvoch skôb. Ak si neželáte tlačoviny viazať, môžeme vaše noviny či návody vyhotoviť bez väzby V1 (tzn. len falcované).

Tlač časopisov, novín a návodov: 

Aj táto tlač je proces v sebe spájajúci niekoľko súvisiacich krokov, konkrétne prípravu obsahu a dizajnu, výber papiera a typu tlače, kontrolu nátlačku a finalizáciu.

Cena tlače výrazne závisí od počtu tlačených kópií. Čím viac kópií tlačíme, tým je vaša jednotková cena nižšia.

Ešte váhate? Pomôžeme vám.

Žiadosť o cenovú ponuku:


Viac z našej tvorby