Magnetická reklama

Magnetická reklama Výroba FAB Co.

Ideálna alternatíva k trvalým polepom

Magnetická reklama je ideálnym riešením pre použitie na vozidlách, halách, alebo kdekoľvek, kde chcete upútať pozornosť. Veľkou výhodou je jej jednoduché použitie a nízke náklady.

Vyrobíme vám magnetickú reklamu na mieru podľa vašich preferencií. Naša technológia tlače a rezania do požadovaného tvaru nám umožňuje vytvárať magnetické reklamy vo veľkostiach a farbách tak, aby presne vyhovovali vašim požiadavkám.

Magnetická reklama je ideálnym riešením pre použitie na vozidlách, dverách hál, alebo kdekoľvek inde, kde chcete upútať pozornosť. S možnosťou jednoduchého umiestnenia a odstránenia, Vám táto forma reklamy ponúka flexibilitu a efektivitu, ktorú oceníte.

Životnosť magnetickej reklamy umiestnenej v exteriéri je 3-5 rokov v závislosti od jej vystavenia vplyvom počasia.

Ako môžete magnetickú reklamu využiť?

  • reklamné magnetky
  • informačné magnetky
  • magnetky pre návštevníkov, turistov
  • magnetická reklama na vozidlo
  • reklamné / informačné magnetické tabule na haly

Tlačoviny nenaceňujeme štandardnou online kalkulačkou, nakoľko vstupný materiál nakupujeme vždy za najvýhodnejších podmienok na trhu. 
Požiadajte o aktuálnu cenovú ponuku prostredníctvom nášho formulára. Vašu požiadavku spracujeme tak rýchlo, ako to len bude možné.

Aké máte možnosti?


Magnetky výborne poslúžia aj ako marketingový predmet nesúci dôležité informácie, sú teda častým darčekom či pozornosťou pre obchodných partnerov alebo zákazníkov. Magnetku vyrobenú podľa vašej špecifikácie využijete aj ako praktický doplnok manažérskych – plánovacích magnetických tabulí, prípadne na označenie strojov.
Magnetky s vlastným dizajnom sa však dajú využiť aj v hoteliérstve, turizme či kultúre, ako aj na výstavách a workshopoch rôzneho zamerania.

Vedeli ste, že magnetky vyrobené na mieru sa v obľube používajú aj ako darčeky svadobčanom?

Viac z našej tvorby