Poznámkové bloky a zápisníky vo vašich farbách

Tlačiareň Fab Co BB návrh a výroba firemných zápisníkov

Aj napriek súčasnej online dobe máme všetci klasické papierové poznámkové bloky a zápisníky stále v obľube. Sú dennodennou súčasťou našich pracovných stolov aj kabeliek.

Vo firmách sú firemné bloky (firemné notesy) nenahraditeľným pomocníkom pre zamestnancov. Vďaka nim je zbieranie a uchovanie dôležitých informácií pre každého omnoho jednoduchšie. Navyše vďaka možnosti mať vlastný dizajn získate skvelý reklamný nástroj. Poznámkový zápisník môže obsahovať firemné logo a grafiku, firemný slogan aj kontaktné informácie. Vedeli ste, že poznámkové bloky sú dokonca vyhľadávanou marketingovou pomôckou?

Firemné bloky a zápisníky s logom využijete okrem kancelárie aj na školeniach rôzneho druhu, obchodných stretnutiach, konferenciách a veľtrhoch. 

Trhací blok alebo zápisník, ktorému dáte prednosť?

Najjednoduchšia manipulácia pri zapisovaní poznámok je s lepenými blokmi bez obalu, ktoré majú listy vzájomne spojené po krátkej alebo po dlhej strane. List s poznámkami jednoducho odtrhnete čo výrazne uľahčí výmenu informácií, či už ide o poznámky, adresy alebo úlohy. Trhací blok, každý jeho list, môže obsahovať firemnú identitu v podobe firemných farieb, loga a grafiky.

Všimli ste si, ako efektne a nadčasovo pôsobí zápisník v špirálovej väzbe? Jeho veľkou výhodou je pohodlné listovanie aj písanie, pričom umožňuje aj vytrhávanie stránok. Poznámkový blok so špirálou v originálnom dizajne vašej spoločnosti bude vašim neoceniteľným pomocníkom. 

Dbajte na detaily

 • Personalizované zápisníky: Majte na pracovnom stole praktické poznámkové zápisníky – notesy zladené s identitou a štýlom vašej korporátnej značky.

 • Kvalitné materiály: Dbajte na kvalitné materiály, ktoré vydržia dlhú dobu a poskytnú používateľom pohodlné používanie.

 • Kreatívny grafický návrh: Na vytvorení atraktívnych a funkčných grafických návrhov vašich firemných zápisníkov, ktoré oslovia cieľovú skupinu, spolupracujte s grafickými dizajnérmi.

 • Distribúcia a propagácia: Ponúknite zápisníky na vašich podujatiach, schôdzkach a konferenciách a podporte ich používanie. Môže to byť súčasťou vašej marketingovej stratégie.

Zápisník s vašou firemnou identitou je viac ako len praktický notes. Je to silný marketingový nástroj, vďaka ktorému posilníte identitu vašej značky a môžete upevniť lojalitu vašich zákazníkov. Pre malé a stredné firmy, rodinné firmy, štátne inštitúcie a školiace centrá je obrandovaný notes nevyhnutná súčasť marketingovej stratégie a úspechu na trhu.

5 spôsobov ako firemný zápisník efektívne využiť:

 1. Profesionálne prezentácie a schôdzky: V oblasti obchodu a profesionálnych stretnutí je dôležité, aby firma prezentovala svoju značku a identitu s istotou a jednotnosťou. Zápisník s firemnou identitou využijú účastníci školení na zapisovanie dôležitých poznámok v súvislosti s  diskutovanými témami. Poskytnite preto účastníkom tieto zápisníky na začiatku stretnutia, môžu tak pohodlne a efektívne zaznamenávať všetko, čo je pre nich podstatné a zaujímavé.

 2. Firemné prezentácie a odborné konferencie: Na podujatiach tohto typu je vždy dôležité zdôrazniť jednotný vizuálny štýl a identitu firmy. Brandový zápisník poskytne zamestnancom a účastníkom konferencie možnosť zaznamenávať dôležité body z prezentácií a diskusií, pričom zároveň posilňujete povedomie o značke. Najvhodnejším časom pre distribúciu týchto zápisníkov je začiatok vášho podujatia.

 3. Firemné darčeky a propagačné materiály: Pri plánovaní firemných darčekov a iných propagačných materiálov (napríklad na konci roka, teambuildingoch a pod.) prednostne vyberajte také predmety, ktoré majú praktickú hodnotu a zároveň posilňujú povedomie o značke. Zápisník s logom a vo farbách spoločnosti je skvelým darčekom pre zamestnancov, obchodných partnerov alebo zákazníkov, pretože je užitočný a zároveň nenásilne propaguje značku.

 4. Interná komunikácia a organizácia: Pre internú komunikáciu v rámci firmy je dôležité mať jednotný systém zaznamenávania informácií a úloh. Firemný notes v jednotnom dizajne poslúži zamestnancom na vytváranie poznámok, plánovanie úloh a sledovanie jednotlivých procesov projektov. Preto zvážte ich distribúciu vašim zamestnancom a kolegom, podporíte tak ich efektivitu a znížite riziko nedokončených úloh.

 5. Marketingové akcie a podujatia: Posilniť povedomie o značke a podporiť pozitívny dojem je pre každú spoločnosť dôležité.  Vedeli ste, že zápisník s viditeľným firemným logom skvele poslúži ako darček pre návštevníkov? Nielenže zdôrazňuje profesionálny a kreatívny prístup firmy, ale aj poskytuje praktickú hodnotu pre používateľov. 

Vyrobíme firemné bloky a zápisníky s logom na mieru

Návrh, tlač a finálne spracovanie zápisníkov na mieru je neodmysliteľnou súčasťou našej každodennej práce. Každý zápisník opúšťajúci našu dielňu, je nielen praktickým nástrojom pre zachytenie myšlienok a nápadov, ale aj kvalitným reprezentatívnym pomocníkom.

Štandardné možnosti tlače a spracovania: 

 • Poznámkový blok A4 (210 mm x 297 mm)
 • Poznámkový blok A5 (148 mm x 210 mm)
 • Kvalitná digitálna plnofarebná potlač 
 • 25, 50 alebo 100 listov (čisté, linajkové, štvorčekové)
 • Lepená väzba
 • Špirálová väzba
 • Zviazané po krátkej alebo po dlhej strane
 • Poznámkový blok s obalom (hrubší papier, obal z PVC)
 • Poznámkový blok bez obalu (tzv. trhací blok)
 • Zápisník so špirálou a obálkou MultiLoft – farebnou výplňou
 • Zušľachtenie obalu lamináciou (zážitok z používania, zvyšuje odolnosť voči opotrebeniu)
 • Zvýraznenie detailov grafiky parciálnym lakom

Farby, ktoré definujú vašu spoločnosť doplnené zapamätateľným logom prinášajú do každého bloku a zápisníka unikátny charakter a nezameniteľný vzhľad.

Viac z našej tvorby