Banery, sieťoviny

Grafické štúdio FAB Co. Výroba PVC banerov

Nájdeme ideálne riešenie pre vaše zadanie

Chcete zvýšiť viditeľnosť vašej značky? Máme pre vás jednoduché riešenie! Tlač reklamných a informačných banerov, plachiet a sieťovín je účinný spôsob, ako zaujať a upútať pozornosť.

Váš zámer si zaslúži dokonalé prevedenie. Veľkoformátová UV LED tlačiareň, ktorú využívame pre tlač banerov a sieťovín typu mesh, je ideálnou voľbou pre profesionálnu tlač akéhokoľvek vášho zadania. Pôsobivá grafika a živé farby aj v tých najmenších detailoch vyniknú vo fotografickej kvalite na rôznych potlačovaných materiáloch.

Ponúkame vám tipy, ako môžete exteriérový baner efektívne využiť:

  1. Na eventoch, workshopoch a výstavách: Využite banery na označenie vašej expozície a prilákanie záujmu na veľkých podujatiach a výstavách.
  2. Počas reklamných kampaní: Osviežte ulice svojimi reklamnými plachtami a získajte pozornosť vašich potenciálnych zákazníkov.

  3. Na oznamovanie ponúk: Informujte svojich zákazníkov o aktuálnych ponukách a zľavách pomocou farebných a nápaditých bannerov a reklamných plachiet.

  4. Na označenie miesta: Pomocou veľkých sieťovín a bannerov umiestnených na plotoch alebo budovách označte vašu polohu tak, aby bola ľahko rozpoznateľná.

  5. Na podporu podujatí: Podporte miestne podujatia, kultúrne a komunitné aktivity informáciami dostupnými širokej verejnosti.

Typ plachty: 

Bannerovina alebo mesh?
Banner je vyrobený z liateho PVC, mesh je banner s malými otvormi, vďaka čomu prepúšťa vzduch. 

Mesh je v porovnaní s PVC materiálom výrazne ľahší. Prepúšťa vzduch, čo umožňuje jeho umiestnenie aj na miesta vystavené vetru. Mesh môžeme umiestniť aj pred okno, pretože prepustí svetlo do miestnosti a umožní výhľad smerom von. Tlačená grafika – farby sú však menej sýte, pretože časť materiálu tvoria dierky.

 Dokončenie: 

Kovové upevňovacie očká nastreľujeme do spevneného okraja v dohodnutých rozostupoch, čo umožňuje jeho jednoduché uchytenie a napnutie.
Kovové očká nie sú jediným spôsobom na upevnenie, často sa využíva aj tzv. tunel, ktorý slúži na vsunutie lanka alebo tyče.

Životnosť banneru umiestneného v exteriéri je približne 5 rokov.

Potrebujete viac informácií? Odporúčame vám článok: Reklamné tabule, pútače a plachty​ – poznáte rozdiely?

Poďme na to

Žiadosť o cenovú ponuku:


Viac z našej tvorby