3D logá, 3D nápisy

Štúdio FAB Co. Banská Bystrica 3D logo a nápisy

Efektný detail, ktorý vás odlíši

Výrazné 3D logá a nápisy sú pôsobivým prvkom v interiéroch aj exteriéroch. Sú vizuálne zaujímavejšie ako klasická nálepka či tabuľa. 3D elementy prinášajú nielen estetiku priestoru, ale zvýrazňujú aj vašu identitu a značku, pričom ju robia ľahšie zapamätateľnú.

Vďaka svojmu výraznému vzhľadu dokážu logá a nápisy v 3D prevedení prilákať pozornosť zákazníkov, vytvoriť moderné prostredie interiéru ale aj exteriéru a zároveň posilniť firemnú identitu.

Rôzne nápisy a logá v 3D štýle sú často používané ako dominantný prvok vo firemných priestoroch, reštauráciách, hoteloch, vo verejných budovách a ďalších miestach, kde je dôležité zdôrazniť názov spoločnosti alebo logo. Na stenách alebo fasádach budov slúžia nápisy ako infografika alebo navigácia, čím prispievajú k lepšej orientácii a zároveň zlepšujú vizuálny dojem.

Výrobný proces zahŕňa spracovanie digitálneho návrhu, presné vyrezávanie prvkov, farbenie na želaný odtieň a následnú finalizáciu. Súčasťou hotovej zákazky môže byť aj samolepiaca šablóna pre jednoduchšie nalepenie.
Výsledné logo či tvarovanú dosku pripevníte na stenu počas chvíľky iba s použitím lepidla.

Využitie 3D nápisu je široké:

  • logo firmy a nápisy v exteriéri
  • firemné logo a nápisy ako orientačný systém vo firme, predajni, hoteli, salóne a vlastne kdekoľvek
  • reklamné detaily na výstavy a prezentácie 
  • dekorácie výkladov, fotoštúdií, svadieb alebo iných osláv
  • dizajnové špeciality interiérov 

Z akého materiálu vyrábame 3D logá a nápisy?

3D logo – nápisy zo styroduru

Pevný styrodur je vďaka svojej nízkej hmotnosti a odolnosti voči nepriaznivým poveternostným podmienkam vhodný do exteriéru aj interiéru. Vyrezané písmená alebo grafiku následne upravíme podľa vašich preferencií.

  • hrúbka 2 cm

3D logo – nápisy z PVC

Vašu grafiku či písmená vyrežeme stolovou frézou, použiť ich môžete v rovnako v interiéri aj v exteriéri. Výhodou materiálu PVC oproti styroduru je vyššia odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Je vhodný aj pre menšie písmená a znaky. Farebnosť vám prispôsobíme namiešaním farby podľa vzorkovníka, prípadne je možné na prednú stranu rezaných písmen nalepiť vybranú samolepiacu fóliu.

  • hrúbka 10-20mm

3D nápisy a logá z plexiskla

Logo na mieru vyrezané z číreho plexiskla pôsobí luxusným dojmom. Na docielenie zvolenej farebnosti sa na logo lepí samolepiaca fólia.

  • hrúbka 5mm, rozmer strany nie menší ako 1,5cm

Bez obáv. Je to jednoduché.

Máte záujem o 3D logo alebo písmo? Napíšte nám.


Viac z našej tvorby