O NÁS

gr8design s.r.o. začal s jednoduchou ideou – pomôcť naším klientom byť úspešnými v rýchlom svete plnom konkurencie. Preto sme vytvorili pre vás eshop tlacimeonline.sk, ktorý urýchli a zjednoduší komunikáciu so zákazníkom.

Tlačíme online vizitky, letáky, plagáty, samolepkypohľadnice, svadobné oznámenia, menovky, etikety a pozvánky k stolu.

Informácie o nás a našich skúsenostiach s grafickým dizajnom v prostredi Mac OS a tlačou siahajú od roku 1992. Stále sa zdokonalujeme a prinášame nové riešenia pre absolútnu spokojnosť naších zákazníkov.

O nas

Aby digitálna tlač bola kvalitná používame zariadenie Konica Minolta bizhub PRO C1060L, ktoré spĺňa všetky požiadavky dnešného trhu.

Výnimočná kvalita tlače zabezpečujúca jasnosť a presnosť s farebným rozlíšením tlače 1200 x 1200 dpi x 8 bit a s polymerizovaným tonerom Simitri® HD.
Pokročilá technológia spracovania farieb od spoločnosti Konica Minolta – S.E.A.D. IV, zabezpečuje absolútnu konzistenciu obrazu, frekvenčne modulované rastrovanie, stabilitu obrazu a nastavenie hustoty.

Veľkoplošná tlač vo foto kvalite určená pre interiér aj exteriér. Používame Mimaki CJV 150-160 s 8 farbami  – C,M,Y,K, Lm, Lc, Lb a Orange a šírkou tlače 162 cm.

Výroba reklamy, reklamných tabúľ – plnofarebná tlač, alebo výrezy z fólie.

Kašírovanie na KOMATEX a hliníkove dosky.

Laminujeme na laminatory Easymount EM-1600SH, 164 cm šírka laminácie.