Plagáty – vynikajúci nástroj na vizuálnu komunikáciu

maloformátové a veľkoformátové plagáty

Maloformátové a veľkoformátové plagáty sú nepostrádateľným prvkom efektívnej vizuálnej komunikácie. Bez ohľadu na to, či potrebujete zdôrazniť produkty, propagovať udalosť alebo zvýšiť povedomie o svojej značke, plagáty sú výborný spôsob, ako pritiahnuť pozornosť vašej cieľovej skupiny. Pritiahnite pozornosť a informujte o nových produktoch, službách a kultúrnych udalostiach originálnym plagátom s lákavým dizajnom.

Plagát je reklamno-informačná tlačovina, pričom najčastejšie slúži ako oznam o budúcom podujatí alebo sú na ňom informácie: akcie, novinky, ceny, zľavy a pod. Plagát môže má nenahraditeľnú informačnú funkciu pri podujatiach, výstavách a iných verejných podujatiach.

Papierový reklamný plagát je klasika s dlhou históriou, napriek tomu je stále populárnou formou, ako sprostredkovať aktuálne informácie klientom, zákazníkom alebo širokej verejnosti. Či už potrebujete klasické reklamné plagáty propagujúce nový produkt, cenové akcie alebo informačné plagáty k pripravovanému podujatiu, za nízke obstarávacie náklady získate jedinečnú možnosť „byť na očiach“ v závislosti od umiestnenia plagátu aj nepretržite 24/7. 

Podľa druhu použitého papiera môžete maloformátové a veľkoformátové plagáty umiestniť v interiéri alebo v exteriéri

Zabráňte prehnutiu a rolovaniu už zaveseného plagátu použitím plagátových líšt, pričom horná a spodná plagátová lišta papier spevnia a napnú, vďaka čomu bude aj veľkoformátový plagát dlhodobo držať svoj tvar.

Jednostranné veľkoformátové plagáty tlačíme v štandardných formátoch na kvalitnom kriedovom papieri vhodnom do interiéru a do klip rámov. Pre veľkoformátové plagáty, ktoré plánujete umiestniť do exteriéru sú určené médiá WhiteBack a BlueBack, ktoré sú odolné voči zlým poveternostným podmienkam. Navyše papier typu BlueBack má vysokú kryciu schopnosť, pričom jeho zadná modrá strana zabraňuje presvitaniu podkladu plagátu, vďaka čomu ho môžete lepiť priamo na predošlé plagáty.

Plagáty vám vytlačíme vo všetkých formátoch od A3 až po A0 a dokonca aj vo formátoch B1, B2 či obľúbených CityLight.

Poznáte ich rozmery? 

Plagát CityLight: 1185 x 1750 mm
A0: 841 x 1189 mm
A1: 594 x 841 mm
A2: 420 x 594 mm
A3: 297 x 420 mm
B1: 707 x 1000 mm
B2: 500 x 707 mm

Aké sú 3 najväčšie výhody plagátov?

1. Vizuálna príťažlivosť – s výraznými farbami a kreatívnym dizajnom pritiahnete pozornosť na vaše plagáty, čím dosiahnete maximálny vizuálny dojem

2. Flexibilita rozmerov – od malých formátov pre in-store propagáciu po veľkoformátové plagáty umiestnené na verejných miestach

3. Účinný marketingový nástroj – plagáty majú schopnosť oslovovať veľké množstvo ľudí v krátkom čase, čím sú efektívnym nástrojom pre masovú komunikáciu

Investujte do kvalitných maloformátových alebo výrazných veľkoformátových plagátov a odhaľte moc vizuálnej komunikácie. Plagáty s logom a charakteristickými farbami vašej firmy sú vynikajúcim spôsobom, ako budovať vaše povedomie a rozpoznateľnosť. Umiestnite ich na strategické miesta a upevnite si svoju pozíciu v mysliach klientov, zákazníkov.

Viac z našej tvorby